Sıkça Sorulan Sorular


Sıkça Sorulan Sorular seçeneği ile zamanla gelen iletişim gönderilerinin ortak sorularını cevaplayarak müşterinizi daha hızlı bilgilendirmiş olursunuz.

Yönetim Paneli > Bilgi Sayfaları > Sıkça Sorulan Sorular sayfasına geliniz.

Sıkça sorulan sorular sayfasınızda sağ üst köşede bulunan “Yeni Ekle” butonuna tıklayarak sıkça sorulan soru ekleme alanına ulaşabilirsiniz.
Var olan bir sıkça sorulan soru yazınızı düzenlemek için ise ilgili sıkça sorulan soru satırında bulunan görselde mavi ok ile gösterilen “düzenle” butonuna tıklayarak düzenleyebilirsiniz.

sss
Başlık: Başlık alanından sıkça sorulan soru başlığınızı yazabilirsiniz.

Açıklama: Açıklama alanından sıkça sorulan soru açıklamasını bu alana yazarak belirtebilirsiniz.

sssekleme

Durumu: Durumu alanından sıkça sorulan soru durumunuzu “Açık” veya “Kapalı” olarak belirleyebilirsiniz. “Açık” olarak seçtiğiniz takdirde sıkça sorulan sorunuz e-ticaret sitenizde görünecektir. “Hayır” olarak seçtiğiniz takdirde sıkça sorulan sorunuz e-ticaret sitenizde görünmeyecektir.

Sıralama: Sıralama alanında sıkça sorulan sorular arasında sıralama yapmanızı sağlar.

İstenilen bilgi girişlerinizi yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan “Kaydet” butonuna tıklayarak sıkça sorulan soru bilgilerinizi kaydediniz.

Sıkça Sorulan Sorular alanına eklediğiniz sıkça sorulan sorularınız e-ticaret sitenizde aşağıdaki örnekteki gibi görüntülenecektir.

Screenshot_1

Ayrıntılı Video Anlatımı

28 Temmuz 2020
Was this article helpful?

Bir cevap yazın