Havale Ayarları


Havale Ayarları, müşterilerinizin havale yoluyla satın aldıkları ürünlerdeki satış şartlarını yapabileceğiniz panel seçeneğidir.

Yönetim Paneli > Ödeme Ayarları > Havale Ayarları sayfasına geliniz.

Ödeme Metodu Yazısı: Ödeme metodu yazısı alanından ödeme metodu yazınızı belirleyebilirsiniz. Örneğin Banka havalesi ile ödeme

Screenshot_3

Ödeme Metodu Açıklaması: Ödeme metodu açıklaması alanından ödeme metodunuz ile ilgili açıklamayı bu alana yazabilirsiniz. Yazdığınız bu açıklama ödeme sayfasında görünecektir.

Toplam: Toplam alanından havale ödeme metodu ile sipariş verilebilmesi için minimum sepet toplamınızı belirleyebilirsiniz.

Havale İndirim Oranı (Yüzde): Havale indirimi oranı alanından havale indirimi uygulamak istiyorsanız yüzde şeklinde belirleyebilirsiniz. Örneğin 100 Tl’lik alışverişlerde %10 tutarında  havale indirim oranı uygulanabilmektedir.

Sipariş Durumu: Sipariş durumu alanında bulunan seçeneklerden birini seçerek havale ödeme metodu ile alışveriş yapan müşterilerinizin “Yönetim Paneli > Siparişler” alanına siparişinin hangi sipariş durumu ile yansıyabileceğini belirleyebilirsiniz.

Durumu: Durumu ile havale ile ödeme seçeneğinizin akfif hale getirmek için ” Açık” seçeneğini, pasif hale getirmek için “Kapalı” seçeneğini seçebilirsiniz.

Sıralama: Sıralama alanından ödeme metodlarınız arasında sıralama yapmanızı sağlar.

İstenilen bilgi girişlerinizi yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan “Kaydet” butonuna tıklayarak havale ayarları bilgilerinizi kaydediniz.

Ayrıntılı Video Anlatımı

6 Temmuz 2022
Was this article helpful?

Bir cevap yazın