Havale Ayarları


Havale Ayarları, müşterilerinizin havale yoluyla satın aldıkları ürünlerdeki satış şartlarını yapabileceğiniz panel seçeneğidir.

Yönetim Paneli > Ödeme Ayarları > Havale Ayarları sayfasına geliniz.

Ödeme Metodu Yazısı: Ödeme metodu yazısı alanından ödeme metodu yazınızı belirleyebilirsiniz. Örneğin Banka havalesi ile ödeme

Screenshot_3

Ödeme Metodu Açıklaması: Ödeme metodu açıklaması alanından ödeme metodunuz ile ilgili açıklamayı bu alana yazabilirsiniz. Yazdığınız bu açıklama ödeme sayfasında görünecektir.

Toplam: Toplam alanından havale ödeme metodu ile sipariş verilebilmesi için minimum sepet toplamınızı belirleyebilirsiniz.

Havale İndirim Oranı (Yüzde): Havale indirimi oranı alanından havale indirimi uygulamak istiyorsanız yüzde şeklinde belirleyebilirsiniz. Örneğin 100 Tl’lik alışverişlerde %10 tutarında  havale indirim oranı uygulanabilmektedir.

Sipariş Durumu: Sipariş durumu alanında bulunan seçeneklerden birini seçerek havale ödeme metodu ile alışveriş yapan müşterilerinizin “Yönetim Paneli > Siparişler” alanına siparişinin hangi sipariş durumu ile yansıyabileceğini belirleyebilirsiniz.

Durumu: Durumu ile havale ile ödeme seçeneğinizin akfif hale getirmek için ” Açık” seçeneğini, pasif hale getirmek için “Kapalı” seçeneğini seçebilirsiniz.

Sıralama: Sıralama alanından ödeme metodlarınız arasında sıralama yapmanızı sağlar.

İstenilen bilgi girişlerinizi yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan “Kaydet” butonuna tıklayarak havale ayarları bilgilerinizi kaydediniz.

Ayrıntılı Video Anlatımı

28 Temmuz 2020
Was this article helpful?

Bir cevap yazın