Papara Ödeme Sistemleri Entegrasyonu

E-ticaret sitelerinin vazgeçilmez bir parçasıdır ödeme sistemleri Papara Ödeme Sistemleri Entegrasyonu ile hesap işletim ücretleri, pos makineleri için yıllık ücretler ile uğraşmanıza gerek yok.
E-ticaret sitelerine sundukları ayrıcalıklar:

– Kredi kartı ya da bankacılık kullanmayan kişilerin sitelerinde online olarak ödeme yapabilmesi

– Böylece 18 yaş altı kitle de kendi imkanları ile online ödeme yapabiliyor. Bu yaş kitlesindeki kişilerde müşterileri olabiliyor.

– Sistemleri hiçbir bankaya bağlı olmadığı için chargeback gibi bir sorun bulunmuyor. Yani koşulsuz şartsız bir chargeback yok.

– Yine bankalara bağlı olmadıkları için siteler diledikleri zaman aldıkları ödemeleri nakit olarak Papara’dan alabiliyor. Talep ettikten sonra 1 iş günü içerisinde taraflarına para transferini gerçekleştiriyoruz. Haftalarca beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

– Bunların yanında kredi kartı ile de tahsilat yapabiliyorsunuz.

– Yukarıdaki maddelerin yanında teknolojik anlamda bir çok yeniliği de ödeme hizmetleri olarak sunmaktalar. QR kod sistemi ile üyelik oluşturmadan direkt ödeme, mobil uygulama ile ödeme vs. QR kod entegrasyonu yakında yapılacaktır. Entegrasyon sonrasında sitelerinizde çalışmaya başlayacaktır.

Papara entegrasyonu için papara ödeme sistemine başvuru yaptıktan sonra size verilen kullanıcı adı ve şifre bilgilerini yönetim paneliniz üzerinde yer alan ticket sisteminden göndermeniz gerekmektedir.

28 Temmuz 2020
Was this article helpful?

Bir cevap yazın