Hepsipay

Hepsipay Ödeme Sistemi Hakkında

Hepsipay Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi olan Hepsiburada’nın markasıdır. Ödeme sistemleri sektöründe yeni olan hepsipay Hepsibburada’nın e-ticaret tecrübesi ile kullanıcılarına güvenli ödeme çözümleri sunmayı amaçlamaktadır. Hepsipay ödeme sistemi e-ticarette bütün sektörlere hitap edecek çözümler sunmaktadır.

Hepsipay Ödeme Sisteminin Avantajları

E-ticaret sitelerine hizmet veren ödeme sistemleri sektörüne bir yenisi daha eklendi. Hepsiburada’nın markası Hepsipay ödeme sistemi e-ticaret sektöründe olanlara birçok avantaj sunmaktadır.

  • 5 ayrı bankanın kredi kartından güvenilir bir şekilde tek çekim ya da taksitli ödeme alabilirsiniz. (Axess, Card Finans Word, Paraf, Maximum,)
  • Hepsipay üye işyerlerine ertesi günü ödeme imkânı sunuyor. Böylelikle KOBİ’lerin ödemeyle ilgili olan en büyük sorununa da çözüm getirmiştir.
  • Hepsipay tek bir komisyon oranı ile çalışmaktadır. Bu sayede ayrı pos hesabı ve komisyon oranları ile çalışmanın getirdiği maliyeti ve iş yükünü ortadan kaldırmıştır.
  • Gelişmiş analitik platformu ile üye işyerleri işlemleri takip ve analizlerini kolay bir şekilde yapmaktadır.

Hepsipay Ödeme Sistemi Entegrasyonu

Hepsipay ödeme sistemi entegrasyonu için yönetim panelinizde Ödeme Ayarları>Hepsipay bölümünde yer alan Api Key, Secret Key bilgileri zorunlu alanlardır. (Api ve Secret Key bilgileri Hepsipay tarafında sizlere verilecektir.) Bu bilgilerden sonra komisyon oranlarınızı ve tek çekim yapılmasını istediğiniz kategorileri belirlemeniz gerekmektedir.

11

Hepsipay ödeme sistemi entegrasyonu için gerekli işlemler yapıldıktan sonra e-ticaret siteniz üzerinden test siparişi vererek işleminizi kontrol etmeniz gerekmektedir.

Hepsipay ödeme entegrasyonu tüm paketlerimizin içerisinde yer almaktadır.