Havale İndirimi

Havale: Bankanın kendi şubeleri arasında yapılan para transferlerine havale, farklı bankalar arasında yapılan para transferine ise EFT (Elektronik fon transferi) denmektedir.

Havale indirim modülü ile ürünlerinizi havale ile almak isteyen müşterilerinize indirim yapabilirsiniz.

Yönetim Paneli > Ödeme Ayarları > Havale Ayarları sayfasından banka havale/EFT indiriminizi beliryebilirsiniz.

havaleindirimi

Ödeme Metodu Yazısı: Ödeme sayfanızda gözükmesini istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz. Örneğin; Havale ile Ödeme vb.

Ödeme Metodu Açıklaması : Ödeme sayfanızda gözükmesini istediğiniz ödeme metodunuz ile ilgili açıklamayı yazabilirsiniz.

Toplam: Havale ile sipariş için minimum sepet toplam miktarınızı belirleyebilirsiniz. Örneğin 100 Tl vb. olarak sepet toplam miktarını belirleyebilmektesiniz.

Havale İndirim Oranı (Yüzde): Havale indirim oranınızın yüzde oranını yazabilirsiniz. Örneğin 100 Tl’lik alışverişlerde %10 tutarında  havale indirim oranı uygulanabilmektedir.

Sipariş Durumu: “Bekliyor” , “Hatalı Sipariş” , “Hazırlanıyor” , “Kargoya verildi” , “Siparişiniz Onaylandı” , “Tamamlandı” , “İade edildi” ve “İptal edildi”  sipariş durumlarından birini ayarlayabilirsiniz.

Durumu: Havale indirim durumunuzu “açık” veya “kapalı” olarak ayarlayabilirsiniz. “Açık” yaptığınız takdirde havale indiriminiz uygulanacaktır ya da “Kapalı” yaptığınız  takdirde havale indiriminiz uygulanmayacaktır.

Sıralama: Havale indirim sıralamanızı belirleyebilirsiniz.

İstenilen bilgileri girdikten sonra sağ üst kösede ok ile gösterilen bölümde “Kaydet” bölümünden kaydetme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.